Series
Ratings
106
안녕! 틴틴팅클Rated ★ 3.5- GintamaRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5
How Heavy Are the Dumbbells You Lift?Rated ★ 2.0
Mofy Season 1Rated ★ 4.0
Magical Girl SiteRated ★ 3.5
To Love-Ru-Darkness 2Rated ★ 3.5- www.working!!Rated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0- 라그나로크 몬스터즈: PORIPORI PORINGRated ★ 3.0
- WORKING!!!Rated ★ 3.0
To Love-Ru-DarknessRated ★ 3.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 2.0- WORKING'!!Rated ★ 4.0
Magical Shopping Arcade AbenobashiRated ★ 3.5