Series
Ratings
35
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
Initial D: First StageRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Queen of MysteryRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 2.0
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
GothamRated ★ 3.0
GothamRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 1.5
KingdomRated ★ 5.0