Series
Ratings
36
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Begin Again Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5