Series
Ratings
47
Descendants of the SunRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 1.0
Oshi no KoRated ★ 1.0
The World of the MarriedRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 2.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 2.5
Skam France Season 3Rated ★ 2.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Gisou no FuufuRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.0