Movies
Ratings
846
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5