Movies
Ratings
1063
BugoniaRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
RunRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0