Series
Ratings
148
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 2.5
Doona!Rated ★ 2.5
High CookieRated ★ 3.0