Movies
Ratings
539
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Six Triple EightRated ★ 3.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Coming HomeRated ★ 2.5
The GoldfingerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
2037Rated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 5.0