Titles you rated
From Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
KairosRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Youth of MayRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
World on FireRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.0- Yanxi Palace: Princess AdventuresRated ★ 3.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 3.0