Movies
Ratings
1345
ViceRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 2.5
Ghislaine Maxwell: Filthy RichRated ★ 3.0
Ronny Chieng: Love to Hate ItRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 1.5
SpiderheadRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
[REC]Rated ★ 3.0
Kinds of KindnessRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0