Movies
Ratings
1513
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Siblings of the CapeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.0
Hit Me Anyone One More TimeRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.0