Movies
Ratings
44
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 2.0
Stranger Than FictionRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.0