Series
Ratings
75- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0- I KILL URated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5