Movies
Ratings
81
Before SunriseRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0