Titles you rated
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0