Titles you rated
The White Lotus Season 2Rated ★ 4.0
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Midnight MassRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
American NightmareRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Modern LoveRated ★ 4.5