Movies
Ratings
638
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Taking LivesRated ★ 3.0
April SnowRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
New NormalRated ★ 3.0
Exit Through the Gift ShopRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
AddictedRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Detective Knight: RedemptionRated ★ 0.5
WonkaRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 1.5
AlienoidRated ★ 2.0