Movies
Ratings
280
The UnjustRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
CamRated ★ 1.5
Bird BoxRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
A Company ManRated ★ 2.0
MinionsRated ★ 2.5
Annabelle: CreationRated ★ 0.5