Series
Ratings
57
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Last FriendsRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Me and Mrs JonesRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 2.0
All About My MomRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0