Series
Ratings
20
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0
ClaymoreRated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Orbital ChildrenRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 4.0