Movies
Ratings
803
Project Hail MaryRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
My Favorite Love StoryRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
PoisonRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.5