Movies
Ratings
170
ArrivalRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.0
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.5
RayRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
InsomniaRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0