Series
Ratings
12
Lovers in ParisRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5