Titles you rated
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 0.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0