Series
Ratings
24
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5