Titles you rated
- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
The Rehearsal Season 1Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
Chihayafuru 2Rated ★ 3.5
ChihayafuruRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 2Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
SupacellRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5