Movies
Ratings
37
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5