Titles you rated
Drinking SoloRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0