Movies
Ratings
162
Your Name.Rated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
PunchRated ★ 2.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Summer Days With CooRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5