Series
Ratings
42
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.0
AggretsukoRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Ossan's LoveRated ★ 3.0