Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0