Movies
Ratings
170
MidsommarRated ★ 3.5
There Was, There Was NotRated ★ 3.5
BirdRated ★ 3.0
A Dream Longer Than the NightRated ★ 0.5
I'm Still HereRated ★ 3.5
Norwegian DemocrazyRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 4.5