Series
Ratings
157
As You Stood ByRated ★ 2.5
HeartBeatRated ★ 3.0
S LineRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0- Love AttackRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 2.5
Queen WooRated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5