Movies
Ratings
185
Happy Death DayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5