Series
Ratings
30
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 3.0
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.0- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 2.0
- Cheeky AngelRated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 3.5
I Am Not a RobotRated ★ 3.5
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.5- Rosen MaidenRated ★ 3.0
- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 4.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0
- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 3.0
- Pokemon Advanced GenerationRated ★ 3.0