Movies
Ratings
268
Big FishRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0