Series
Ratings
111
The Art of SarahRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Love MeRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
AemaRated ★ 3.0
Tell Me What You SawRated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.5
S LineRated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Birthcare CenterRated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0