Series
Ratings
29
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 2.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 2.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Touch Your HeartRated ★ 2.0
Bubble GumRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 1.5
Doona!Rated ★ 1.5
My MisterRated ★ 3.5
Gudetama: An Eggcellent AdventureRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
The Curry SongsRated ★ 3.0
The Third CharmRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0