Movies
Ratings
119
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0