Series
Ratings
56
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0