Movies
Ratings
113
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
PKRated ★ 4.5
Attack of the Killer DonutsRated ★ 2.0
TuskRated ★ 2.5
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 4.0
Bong of the DeadRated ★ 0.5
AlligatorRated ★ 1.5
I Had a Bloody Good Time at House HarkerRated ★ 3.5
Zombie SchoolRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 5.0
Motel HellRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Queen CrabRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 5.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0