Movies
Ratings
21
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 0.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 1.0
PonyoRated ★ 3.0