Series
Ratings
13
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The K2Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5