Movies
Ratings
106
ParasiteRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The ProposalRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.5