Movies
Ratings
1341
SinnersRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Night FliersRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Dirty HarryRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
Open Your EyesRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.5