Series
Ratings
76
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Court of GoldRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Captains of the WorldRated ★ 5.0