Movies
Ratings
25
TedRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0