Titles you rated
Runner RunnerRated ★ 0.5
Holy MotorsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
HancockRated ★ 2.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
HarmonyRated ★ 2.5