Series
Ratings
401- 주관식당Rated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 2.5
Steven UniverseRated ★ 4.0- TeletubbiesRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Chrono CrusadeRated ★ 4.0
Hanada Shounen-shiRated ★ 3.5
Digimon Adventure:Rated ★ 4.5
Naked Korean HistoryRated ★ 3.5- Jiseon Cinema Mind Season 2Rated ★ 3.5
- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 2.5