Series
Ratings
296
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 3.5
SoulmatesRated ★ 3.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.0- The Big CRated ★ 3.5
- The Big CRated ★ 3.0
The Big CRated ★ 3.5
The Big CRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 2.5
This Is Going to HurtRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5